Nasze produkty
Aktualności Drzwi wewnętrzne
Cokoły MDF Punkty sprzedaży drzwi Lagrus Punkty sprzedaży cokoły MDF Pliki do pobrania Okucia do drzwi Całoszklanych Informacje techniczne
Nasi Partnerzy
  

Zapytania dotyczące naszych produktów
prosimy kierować na wskazane dane teleadresowe.
Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie firmy:
ul.Tartaczna 25, Wola Rafałowska, 05-320 Mrozy.

 

DANE DO FAKTURY
 
LAGRUS HM Piętka sp.j.
 
Wola Rafałowska 
ul. Tartaczna 25
05-320 Mrozy,
woj. mazowieckie
NIP
8222348363


DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA
 

LAGRUS DRZWI

·  ZAMÓWIENIA  I  WYCENY

Ewa Sławińska          

tel: +48 25 759 39 24  wew. 26

     +48 664 779 881  wew.26

      +48 664 779 882  wew.26

e: drzwi@lagrus.pl

 


·  PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY

Aleksander Brodzikowski   

t: +48 602 741 881    

e: aleksander.brodzikowski@lagrus.pl


 

LAGRUS LISTWY

 

  · ZAMÓWIENIA I WYCENY

Biuro
tel : +48 25 759 39 24 wew. 20; 21

       +48 25 759 30 23  wew. 20; 21

       +48 664 779 881   wew. 20; 21

       +48 664 779 882   wew. 20; 21


e-mail: biuro@lagrus.pl

 

PRZEDSTAWICIELE  HANDLOWI

·      Aleksander Brodzikowski                

t: +48 602 741 881    

e: aleksander.brodzikowski@lagrus.pl

 

Województwa:  Pomorskie

    Warmińsko-Mazurskie

    Podlaskie

    Kujawsko-Pomorskie


·      Daniel Dziewulski

     t: +48 664 602 122

     e: daniel.dziewulski@lagrus.pl

 

     Województwo    Mazowieckie


·      Łukasz Przewoźny

t: +48 608 737 078

e: lukasz.przewozny@lagrus.pl

 

Województwa:   Lubelskie

                                  Łódzkie

                                  Świętokrzyskie

                                           Podkarpackie

·       Marek Kamski

t: +48 795 425 385

e: marek.kamski@lagrus.pl

 

Województwa:   Dolnośląskie

                                  Małopolskie

                                  Opolskie

                                  Śląskie

 


·       Sławomir Ludwiczak

t: +48 608 737 074

e: slawomir.ludwiczak@lagrus.pl

 

Województwa:   Lubuskie

                                  Zachodniopomorskie

                                  Wielkopolskie

                                 


·      Tomasz Jenda

t: +48 606 749 729

e: tomasz.jenda@lagrus.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY

 

 

Formularz kontaktowy:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Treść zapytania: