O firmie

Od ponad 20 lat wykonujemy drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami i listwy przypodłogowe w różnorodnej stylistyce. Tworzymy nowatorskie rozwiązania połączone z tradycyjną sztuką stolarską. Skupiamy się na zachowaniu funkcjonalności i niezawodności naszych produktów oraz stałym poszerzaniu oferty. Proces produkcji kontrolujemy na każdym jego etapie od projektu do realizacji produktu końcowego. Dbamy o wszelkie detale tworzące najwyższą jakość naszych wyrobów. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, co pozwala nam utrzymać jakość użytkową produktów na wysokim poziomie.

Drzwi i listwy LAGRUS są znane i doceniane przez klientów, architektów, projektantów wnętrz. Wyróżniają się precyzją wykonania oraz solidnymi akcesoriami. Kupując nasze drzwi wewnętrzne i listwy przypodłogowe masz pewność, że wybrałeś jakość, design, funkcjonalność i niezawodność w codziennym użytkowaniu.

Zobacz nasze realizacje

WSŁUCHUJEMY SIĘ W POTRZEBY KLIENTÓW

Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania osób dla których oprócz wzornictwa znaczenie ma również jakość i wykonanie. Potrafimy zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów proponując zarówno stylizowane drzwi klasyczne, nowoczesne z charakterem jak i minimalistyczne oraz dyskretnie ukryte. Produkujemy drzwi wewnętrzne lakierowane i fornirowane, szklane, przesuwne, łamane, ukryte, podwyższane. Wyróżnia je niepowtarzalne wzornictwo oraz solidna konstrukcja. Bogaty asortyment umożliwia wyposażenie mieszkań, biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej w kompletne systemy drzwiowe, spełniające wymogi przepisów budowlanych. Wykonujemy zamówienia niestandardowe, w tym drzwi o rozbudowanej funkcjonalności, dźwiękoszczelne czy przeciwogniowe. Nasi specjaliści są w stanie zrealizować niemal każdy nietypowy czy zaawansowany projekt. Nasze produkty są objęte gwarancją.

Listwy cokołowe LAGRUS wykonujemy z wilgocioodpornej płyty MDF lakierowanej wielokrotnie wysokojakościowymi lakierami. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i akcesoria wykończeniowe. Wykonujemy też listwy ognioodporne spełniające rygorystyczne przepisy przeciwpożarowe.