Drzwi inwestycyjne

Nasze drzwi wewnętrzne i listwy przypodłogowe dedykowane komercyjnym inwestycjom nie tylko spełniają określone normy techniczne, ale równocześnie cieszą wzornictwem. Drzwi LAGRUS zapewniają bezpieczeństwo oraz ciszę, a specjalna konstrukcja drzwi ochroni przed pożarem. Zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą pragniemy zapewnić o najwyższej jakości naszych produktów – logo LAGRUS to gwarancja, że nasze produkty spełniają wymagane standardy.

Drzwi techniczne LAGRUS

Są szczególną kategorią w naszej ofercie. Wyróżniają się one określonymi w normach parametrami technicznymi oraz dedykowanymi okuciami. To doskonały wybór nie tylko dla budownictwa mieszkaniowego, ale i miejsc w których drzwi muszą spełniać wymogi przeciwpożarowe (dymoszczelności oraz izolacyjności akustycznej): hoteli, biurowców czy budynków użyteczności publicznej.

Wybrane modele drzwi LAGRUS występują w wersji przeciwpożarowej. Posiadamy certyfikaty dwóch klas odporności ogniowej: EI 30 oraz EI 60.

Komfort pomieszczenia zapewnia odpowiednia izolacja akustyczna. W naszej ofercie znajdują się drzwi dźwiękoszczelne do 42 dB.

W kategorii drzwi technicznych realizujemy zamówienia także na drzwi dymoszczelne, zgodne z normą EN 13501-2.

Drzwi wejściowe wewnątrzlokalowe LAGRUS

Dedykowane dla hoteli, biur, zakładów pracy, urzędów. Mogą posiadać nietypowe wymiary oraz dodatki elektroniczne. Dostępne wiele możliwości wykończeń.Wybór konkretnego modelu drzwi wewnątrzlokalowych zależy od konkretnych celów, jakie im stawiamy oraz przestrzeni której mają być częścią.

Listwy przypodłogowe LAGRUS

Produkujemy również listwy z trudnopalnego MDF odpornego na działanie wysokiej temperatury. Spełniają normy dotyczące klasyfikacji ogniowej NRO.

Pokryte trzema warstwami lakieru listwy są odporne na uderzenia i trwale zachowują kolor. Polecane są do zastosowań w budynkach komercyjnych jak i prywatnych.