Panele MultiAkustik

Fornirowane lub lakierowane lamele ścienne i frezowane panele 3D stanowią funkcjonalną dekorację dającą optyczny efekt przestrzenności i głębi. Absorbują dźwięk podnosząc komfort akustyczny przez co doskonale sprawdzą się we wnętrzach domowych, biurach czy hotelach. Panele MultiAkustik LAGRUS to oferta dla wymagających klientów poszukujących wyjątkowej jakości i pierwszorzędnych materiałów.

OFERTA PANELI LAGRUS:

  • różne modele oraz wykończenia lameli i paneli MultiAkustik
  • lakierowane lub fornirowane dębem / orzechem amerykańskim
  • realizujemy zamówienia na panele wg własnego projektu i koloru z palety RAL lub NCS

JAKOŚĆ LAGRUS

Dlaczego warto wybrać panele MultiAkustik?

W portfolio posiadamy różne modele paneli, zarówno w wersji lakierowanej jak i fornirowanej, na filcu akustycznym, płycie HDF lub w całości wykonane z modnego czarnego MDF. Panele MultiAkustik pochłaniają fale dźwiękowe efektywnie wyciszając wnętrze oraz poprawiają jego akustykę. To sprawia, że doskonale sprawdzą się we domach i mieszkaniach oraz czy w budynkach użyteczności publicznej (hotele, biura, urzędy).
Łatwe w montażu lamele z kolekcji LAMELINE i panele LAGRUS charakteryzują się wysokim stopniem odporności na uszkodzenia mechaniczne. np. uderzenia. Nasi klienci mają możliwość zamówienia nietypowych paneli według indywidualnego projektu i kolorystyce z palety RAL, NCS. Na życzenie moduły ścienne mogą zostać wykonane z lub MDF wilgocioodpornego lub MDF niepalnego.

Zalety paneli LAGRUS

  • Marka LAGRUS gwarantuje najlepszą jakość materiałów, dopracowany design oraz autorską technologię produkcji.
  • Naturalny, unikalny i nowoczesny wygląd paneli osiągamy przez stosowanie prostosłoistego forniru dębowego oraz orzecha amerykańskiego o ciekawym rysunku słoi. Warstwa ochronnego lakieru bezbarwnego pozwala zachować całe piękno drewna.
  • Oferujemy odpłatną usługę fabrycznego docięcia paneli. Docięta krawędź zostaje zeszlifowana i polakierowana.

Poznaj naszą ofertę

Wybierz panele do swojego wnętrza

Ulotka lamele