Współpraca

Zapraszamy do współpracy sklepy i salony sprzedaży podłóg, wyposażenia wnętrz, biura architektoniczne, architektów i projektantów wnętrz oraz deweloperów mieszkaniowych.

Oprócz doskonałej jakości drzwi i listew naszym partnerom oferujemy kompleksowe wsparcie. Nawiązując współpracę z LAGRUS uzyskacie Państwo nie tylko nowoczesne produkty o doskonałych parametrach i właściwościach, ale też liczne korzyści takie jak: opieka naszych Regionalnych Przedstawicieli Handlowych, szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz materiały marketingowe. Dzięki temu możecie Państwo jeszcze lepiej obsłużyć klientów detalicznych i biznesowych.

Gwarantujemy najwyższe standardy biznesowe oraz korzystne warunki współpracy.

Dla partnera handlowego

Przy nawiązaniu współpracy oferujemy korzystne warunki handlowe oraz pełną opiekę. Mogą Państwo liczyć na kompletne wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz marketingowe, oparte na naszej wiedzy i długoletnim doświadczeniu.

Stała współpraca bazuje na atrakcyjnej polityce rabatowej, którą ustalamy indywidualnie. Proponujemy także współpracę hurtową, która pozwala uzyskać korzystniejsze warunki cenowe. Do obsługi zamówień używamy niezawodnego systemu CRM, co sprawia że każdego Klienta możemy traktować indywidualnie, dopasowując ofertę do Państwa bieżących potrzeb. Zapewniamy też optymalną pomoc przy doborze asortymentu oraz odpowiednie wsparcie marketingowe – szczegółowe materiały techniczne oraz atrakcyjne materiały reklamowe.

Jeśli chcą Państwo dołączyć do grona naszych partnerów, prosimy o kontakt z przedstawicielami handlowymi LAGRUS. Z przyjemnością dostarczymy próbki naszych produktów i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dla architekta i projektanta

Jednym z naszych priorytetów jest partnerstwo. Od wielu lat współpracujemy z architektami, projektantami i dekoratorami wnętrz. Dlatego opracowaliśmy odpowiednie pliki gotowe do użycia w tworzeniu wizualizacji i projektów. Pomożemy w wyborze odpowiedniego modelu do projektowanej realizacji oraz doradzimy w kwestiach technicznych i funkcjonalności produktów. Ponadto dostarczymy Państwu podręczne teczki z próbkami listew przypodłogowych oraz wzorniki wybarwień forniru prezentujące jakość oraz kolorystykę naszych produktów.
Wspólnie możemy wypracować rozwiązania które zostaną docenione przez Klientów. Przygotowaliśmy bazę modeli 3D naszych drzwi, którą udostępnimy bezpłatnie.

Dla inwestora

Nasze drzwi wewnętrzne i listwy przypodłogowe dedykowane komercyjnym inwestycjom nie tylko spełniają określone normy techniczne, ale równocześnie cieszą wzornictwem. Drzwi LAGRUS zapewniają bezpieczeństwo oraz ciszę. Zastosowanie najlepszej jakości akcesoriów zapewnia wygodę użytkowania na lata, a specjalna konstrukcja drzwi ochroni przed pożarem.

Zapraszając do zapoznania się z naszą ofertą pragniemy zapewnić o najwyższej jakości naszych produktów – logo LAGRUS to gwarancja, że nasze produkty spełniają wymagane standardy. Zapraszamy do współpracy.

Współpracuj z nami

Z przyjemnością doradzimy, potwierdzimy możliwości techniczne, wycenimy projekt oraz wyprodukujemy drzwi dla Państwa Klientów.