Napisali o nas! Białe drzwi w roli głównej

Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne LAGRUS są doceniane nie tylko przez naszych klientów! Nasza stolarka została opisana w czasopiśmie wnętrzarskim. Jej zalety zachwalała Magda Pawluk w  12 wydaniu Living Room Luksus. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Ponadczasowa stolarka, Białe drzwi w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach.

Living Room to elegancki i nowoczesny magazyn poświęcony aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Prezentuje piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne, które są doskonałą inspiracją dla wszystkich, którym piękno i styl nie są obojętne. Prace architektów wnętrz, trendy wnętrzarskie, designerskie meble, dodatki wnętrzarskie, przedmioty użytkowe – to właśnie Living Room. Czasopismo to również aktualne informacje o wydarzeniach z dziedziny wzornictwa użytkowego i architektury oraz przegląd oferty rynkowej sklepów meblowych i wnętrzarskich. Living Room to propozycja dla tych, którzy poszukują niebanalnych pomysłów na urządzenie lub przearanżowanie własnego „miejsca na Ziemi”.

Oprócz magazynu Living Room bardzo ciekawą publikacją wydawnictwa jest wnętrzarsko-designerski magazyn Decoration&Design, w którym prezentowane są najnowsze trendy, wzornictwo i aranżacje. Zaś wskazówki i porady na temat budowy, modernizacji, remontu czy eksploatacji można znaleźć w magazynie Dom Idealny.

 

Przeczytaj artykuł (pdf)