Drzwi PRESTO. Niepowtarzalność aranżacji.

Zapraszamy do przeczytania ciekawego artykułu o naszych najnowszych modelach drzwi PRESTO CONCEPT. Czyste linie, prosty i stylowy design oraz gładka, satynowa powierzchnia to niezwykłe cechy kolekcji PRESTO. Wyróżnia ją szeroka gama frezowań w oryginalnych układach. Łączy prostą formę z lekkością zdobienia, od klasycznych podziałów do nowoczesnych linii, dzięki czemu świetnie wkomponuje się zarówno we współczesne, jak i klasyczne przestrzenie. Kolekcja PRESTO charakteryzuje się możliwością personalizacji. Na skrzydle można wykonać dowolny układ frezu, co pozwala wkomponować drzwi w każdą przestrzeń.

Dom idealny to magazyn w którym można znaleźć wszystko na temat remontowania, odnawiania, budowania i przebudowywania. Magazyn inspiruje również do zmian w wystroju wnętrz, jest źródłem wiedzy o tym, jak je pomysłowo oraz funkcjonalnie je urządzić i wyposażyć. Każde wydanie magazynu zawiera podpowiedzi oraz inspiracje dotyczące projektowania, urządzania i wyposażania mieszkań oraz domów, udzielane przez projektantów wnętrz i architektów.

Oprócz magazynu Dom Idealny ciekawymi publikacjami wydawnictwa są: wnętrzarsko-designerski magazyn Decoration&Design, w którym znajdą Państwo najnowsze trendy, wzornictwo i aranżacje. Natomiast eleganckie wnętrza, inspiracje i dekoracje można zobaczyć w magazynie wnętrzarskim Living Room.

 

Przeczytaj artykuł (pdf)